• andreitheone00

Utilizator Nou
      Braila
      • 1 Dum Noi 24, 2013 12:11 pm

Mesaj #1

M-am lasat de metinul asta vreo 3-4 luni . Am uitat parola , si cand dau la parola pierdut . Orice date introduc zice ca nu sunt existente . Merci anticipat
    • PwhaNton

Utilizator Nou
      Bucuresti
      • 11 Sâm Sep 14, 2013 4:04 pm

Mesaj #2

Nu cred ca poti..E de mult bug la recuperare nu cred ca la-u rezolvat..
      Avand in vedere cate buguri ale v4 nu merita sa t reapuci iti dispar itm din inventar..si nu le mai primesti daca mai ai si moduri 115% atunci ..

Imagine
    • SilverTex

Level 8
      SilverTex ;3
      • 833 Dum Sep 15, 2013 5:41 am

Mesaj #3

PwhaNton scrie:Nu cred ca poti..E de mult bug la recuperare nu cred ca la-u rezolvat..
      Avand in vedere cate buguri ale v4 nu merita sa t reapuci iti dispar itm din inventar..si nu le mai primesti daca mai ai si moduri 115% atunci ..

PwhaNton, lasa`i pe playeri sa intre pe Metin2Steel, acum nu mai intra niciun player din cauza acestui bug ?! Mie unul nu mi-a disparut niciun iteme, nici macar o licoare rosie [G] :lol:

Mi se pare o aiureala sa nu se mai inregistreze nimeni, presupun ca metinul va ajunge de rapa ?

Imagine
      Imagine
      Imagine
      Imagine
    • Lyght

VIP
      Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷMetin2 SteelƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
      • 1023 Mar Sep 17, 2013 4:33 am

Mesaj #4

Pai mie unu,nu mi-a disparut nici un item pana acum,si acum 2 zile,eu am dat la parola pierduta si mi-am recuperat un cont demult pierdut.Deci,uite cum faci "andreitheone" : Intri pe www.metin2steel.in ,din alea 9 meniuri de sus dai la "Logare" ( http://metin2steel.in/index.php?s=login ),si dupa dai mai jos la "Parola pierduta",aici : Imagine

Imagine
      Imagine
      Imagine
    • Lyght

VIP
      Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷMetin2 SteelƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
      • 1023 Mar Sep 17, 2013 4:33 am

Mesaj #5

Pai mie unu,nu mi-a disparut nici un item pana acum,si acum 2 zile,eu am dat la parola pierduta si mi-am recuperat un cont demult pierdut.Deci,uite cum faci "andreitheone" : Intri pe www.metin2steel.in ,din alea 9 meniuri de sus dai la "Logare" ( http://metin2steel.in/index.php?s=login ),si dupa dai mai jos la "Parola pierduta",aici : Imagine

Sper ca ti-am fost de ajutor.

Imagine
      Imagine
      Imagine

Cine este online?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Bing [Bot] şi 1 vizitator

Permisiunile mele aici:

Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum